HAKKIMIZDA

2010 yılında kendi imalatını yaptığımız ürünlerin galvaniz kaplaması amacıyla kurulan tesisimiz zaman içinde oluşan müşteri talepleri doğrultusunda iç ve dış pazarda galvanizleme sektöründe faaliyete başlamıştır.

Çalışmalarımızdan edindiğimiz deneyim ve tecrübe ile birlikte 01.10.2015 tarihinde Esenyurt Kıraç Sanayi bölgesinde 2.500 m² kapalı alan 3.500 m² açık olmak üzere toplam 6.000 m² alanda modern ve geniş bir alanda hizmet verecek yeni sıcak daldırma tesisimizi üretime açtık.

Tesisimiz alt yapı olarak 12,5 metre ebatlarındaki galvaniz ocağına hazır olup,13 metrelik ön işlem tankları , 8,2 mt , 1,7 mt genişlik,2,5 mt derinlik kapasitesine sahip olup 12,5 metreye kadar olan tüm ürünleri çift daldırma yöntemi ile galvanizleyebilmekteyiz.

Üretimimizde 99,995 değerli piyasa tarafından bilinen yüksek kaliteli kum marka çinko kullanılmaktadır.

Tesisimizin açılışından bugüne kadar kısa süre içerisinde piyasada İnşaat, otomotiv, enerji, metal, makine imalatı, tarım ve hayvancılık gibi sektörlerde marka sahibi firmalar tarafından tercih edilen işletme haline gelmiş bulunmaktayız.

Günlük ortalama 200 ton üretim kapasitesi ile çalışmakta olan işyerimizde siz değerli müşterilerimize birikim ve tecrübelerimizle hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.
Kimtaş Hakkında